|
|
|
Nali |
| Ühe suure riigiasutuse töötajad leiutasid alkoholi, millel polnud mingit lõhna. Direktor kutsub ühel päeval enda kabinetti 5-6 töötajat: "Kui te juba joote, siis jooge ehtsat viina, mis lõhnab! Las meie külalised ja kliendid mõtlevad pigem, et tegu on purjus professionaalidega, kui kainete idiootidega." |
| |
| Nalja lisas: merike222 (-) |
JÄRGMINE NALI >> |
|
|
|
| |
Kommenteeri nalja |
| |
| Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud! |
| |
Kommentaarid |
| |
| Kommentaare pole lisatud |
| |
|
|