NALI, NALJAD, ANEKDOODID, HUUMOR Nali24.ee-st | Registreeri | Naljad e-mailile | Kontakt |
   
Kasutajanimi:
Salasõna:   
Registreeri kasutajaks | Salasõna kadunud?
või logi sisse Facebookiga

TOP

 

Statistika

Lehel on hetkel:
  3520 aktiivset nalja
  Hinnatud 40529 korda
 
 

Nali


Aug. 12 - Kolisime oma uude kodusse Kanadas. Siin on nii ilus. Mäed on nii võimsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.

Okt. 14 - Kanada - kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel võib näha kõikvõimalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzide varjunditega. Läksin väiksele väljasõidule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika armastan.

Nov. 11 - Rembrance päev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda ettekujutada, et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle hirmsalt meeldib siin.

Dets. 2 - Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaardil. Läksime välja ja puhastasime trepi ning garaazitee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime garaazitee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.

Dets. 12 - Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu garaazist. Mulle meeldib siin.

Dets. 19 - Veel lund. Ei saanud garaazist välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.

Dets. 22 - Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige. Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma kühveldasime lõpetan. Lollpea.

Dets. 25 - Merry Fucking Christmas! Veel külma lund. Kui ma peaksin selle värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta. Ma ei saa aru miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi jääd ära sulatada.

Dets. 27 - Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kükitanud, väljaarvatud lumekühveldamine garaaziteel peale lumesaha möödasõitu. Ei saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on kuradi külm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund võib tänaöösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?

Dets. 28 - See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter paska.
Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see värdjas tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata?
Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda lund, mida ta mu majateele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu tema lolli pead.

Jan. 4 - Lõpuks õnnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma ja üks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need kuradi värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kütid oleks
nad novembris kõik maha lasknud.

Mai 3 - Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.

Mai 10 - Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie mõistusega inimene peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hüljatud kohas nagu Kanada.
 
Nalja lisas: kristjan (39) JÄRGMINE NALI >>  
   
43   6  
 

Kommenteeri nalja

 
Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud!
 

Kommentaarid

 
k6hnvarjuke69 (23): ma armastan kanadat Lisatud: 2023-01-21 07:54:44
PipuOlen (-): Super! (Y) Aind et mina olen kuulnud seda Eesti kohta! :D xD Lisatud: 2011-06-20 04:28:03
kristjan (39): tänan :) Esimest korda kuulsin, siis olid pisarad silmas küll :) Lisatud: 2011-04-29 05:03:46
marten688 (-): originaal kohe pähe ei jää aga detsembri osa ja jaanuari osa on kõige lahedamad Lisatud: 2011-04-22 07:56:40
severn (-): hea nali, ka minu poolt, eriti see Dets 27. Lisatud: 2011-03-11 15:08:47
merike222 (-): hea nali. Lisatud: 2010-12-07 07:02:58
 

Saada sõbrale

 
Sinu nimi: *
 
Sinu E-mail: *
 
Sõbra E-mail: *
 
Sisesta pildil olev kood: captcha image *
 
* - kohustuslikud väljad

Reklaam | Kasutustingimused| Privaatsustingimused | Kontakt Powered by NALI24.EE (Metsloom)