NALI, NALJAD, ANEKDOODID, HUUMOR Nali24.ee-st | Registreeri | Naljad e-mailile | Kontakt |
   
Kasutajanimi:
Salasõna:   
Registreeri kasutajaks | Salasõna kadunud?
või logi sisse Facebookiga

TOP

 

Statistika

Lehel on hetkel:
  3518 aktiivset nalja
  Hinnatud 38904 korda
 
 

Nali


Keegi inglanna, kes kavatses oma suvepuhkuse Lőuna-Saksamaal veeta, kirjutas sealse Haldorfi külakese őpetajale kirja, milles ta palus viimasel endale vastavaks ajaks ajutine elamispind muretseda. Pärast tuli talle aga meelde et oli kirjas unustanud järele küsida, kas korteris on ka WC. Naine kirjutas kohe uue kirja paludes nii olulise asja kohta lisainfot.

Őpetaja, kelle inglise keele oskus oli pehmelt öeldes üsna vilets, polnud lühendist WC midagi kuulnud. Ta pöördus abi saamiseks küla vaimuliku poole. Tollelegi käis lühendi seletamine üle mőistuse. Ent kui ta kuulis, et inglise leedi on üle 50 aasta vana, siis oletas ta, et tőenäoliselt on naine usklik, ning et pärib Wooden Church kiriku asukohta.

Ta kirjutas vastu: Teid huvitav WC asub tihedas männimetsas, kőigest pooletunnise jalutuskäigu kaugusel Haldorfist. Ta on avatud igal pühapäeval ja neljapäeval. See vőib tunduda teile pisut ebasobivana, eriti kui plaanitsete regulaarseid külastusi. Paljud inimesed vőtavad sinna minnes ka toidukorvi ühes, et imekaunist väljavaadet mőnusalt nautida. Iseäranis suviti käib seal rohkesti rahvast, mistőttu soovitan teil kohale tulla vähemalt üks tund enne uste praotamist, kuigi ruumi peaks jätkuma kőigile - seal on 80 istekohta ning lisaks neile ka seisukohti. 10 minutit enne WC avamist lüüakse kella. Soovitan teil külastada wcd neljapäeviti, sest sel ajal toimub kogu protseduur orelimuusika saatel. Akustika on oivaline, on vőimalik osa saada igast väiksemast sahinast. Ka läheduses paiknevad kasarmu ohvitserid ja reakooseis on harjunud toimetusi vaatamas käia. See teeks mulle suurt au, kui vőiksin teile WC parima koha reserveerida. Paraku ei ole minul ega mu naisel juba 3 nädala jooksul olnud mahti seda külastada, milline asjaolu on meid kővasti kurvastanud.
 
Nalja lisas: Naljamees (42) JÄRGMINE NALI >>  
   
23   3  


Jaga seda nalja oma sõpradega:
 

Kommenteeri nalja

 
Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud!
 

Kommentaarid

 
mina XD (-): hea nali Lisatud: 2011-08-24 20:24:45
mina XD (-): hea nali Lisatud: 2011-08-24 20:18:36
 

Saada sõbrale

 
Sinu nimi: *
 
Sinu E-mail: *
 
Sõbra E-mail: *
 
Sisesta pildil olev kood: captcha image *
 
* - kohustuslikud väljad

Reklaam | Kasutustingimused| Privaatsustingimused | Kontakt Powered by NALI24.EE (Metsloom)