|
|
|
Nali |
Eestlane, sakslane ja venelane on taevas ning räägivad, kuidas nad sinna sattusid.
Venelane: "Sõitsin täiel kiirusel üle lamava politseiniku ja saingi surma."
Sakslane: "Sõitsin BMW-ga kraavi, edasi ei mäleta."
Eestlane: "Kogusin 20 aastat sapaka raha ja surin nälga." |
| |
| Nalja lisas: Naljamees (46) |
JÄRGMINE NALI >> |
|
|
|
| |
Kommenteeri nalja |
| |
| Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud! |
| |
Kommentaarid |
| |
| Kommentaare pole lisatud |
| |
|
|